Kai padarai įžadą Dievui, įvykdyk jį nedelsdamas, nes Jam nepatinka kvailiaiEkleziasto 5:4

Siūlome

Biblijos vadovas naujokams

Brangūs mūsų skaitytojai, norime jums pasiūlyti nuostabią knygą, kuri, tikime, pasitarnaus tiems, kurie nuoširdžiai trokšta tiesos. „Biblijos vadovas naujokams“ buvo parašyta tam, kad žmonės, norintys kuo geriau suprasti Bibliją bei svarbiausias jos idėjas, pasiektų savo tikslą. Šioje knygoje Biblijos temos bei struktūra pristatytos lengvai skaitomu ir nesudėtingu stiliumi. „Biblijos vadovas naujokams“ parašytas tiems, kurie apie Bibliją nežino visiškai nieko, tačiau šios knygos paprastumas pasitarnaus ir tiems, kuriuos būtų sunku pavadinti Biblijos naujokais. Ši knyga nemokama, tai mūsų dovana jums. Susisiekite su mumis telefono numeriu (8 5) 275 6909 arba elektroninio pašto adresu info@vkb.lt ir mes būtinai jums padovanosime šią knygą.

 
 
 

Biblijos pamokos

„Jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ – „Tavo žodis yra tiesa“ – šios eilutės iš Jono evangelijos turėtų jus paskatinti pažinti tiesą, t. y. Dievo žodį. Juk tik ši tiesa gali padaryti jus laisvus – laisvus nuo nuodėmės, nuo antrosios mirties, kuri yra amžinas atskyrimas nuo Dievo. Ateikite, studijuokite Bibliją nemokamai. Paskambinkite mums telefono numeriu +370 621 59 172, parašykite mums elektroninio pašto adresu info@vkb.lt arba geriausia – aplankykite mus ir mes susitarsime dėl jums patogaus laiko ir vietos. Jei neturite galimybės ateiti į Biblijos studijų centrą (pvz., gyvenate ne Vilniaus mieste), galite studijuoti elektroniniu arba paprastu paštu, lietuvių, rusų ar anglų kalbomis. Nepalikite Dievo, ir Jis nepaliks jūsų.

Kiekvienam, apsisprendusiam studijuoti Bibliją, padovanosime Naująjį Testamentą.

 

 

Videoteka

Biblijos studijų centre turime sukaupę kolekciją nuostabių meninių, krikščioniškų filmų ir dokumentinių filmų apie krikščionybę DVD formatu. Visiems norintiems pasinaudoti mūsų kolekciją, siūlome užeiti ir pasiskolinti išsirinktą, jums tinkantį filmą. Tikimės, kad pažiūrėję jausitės dvasiškai pasisotinę.

 
 

Biblioteka

Biblijos studijų centre taip pat galime pasiūlyti pasinaudoti ir mūsų bendruomenės dvasinės literatūros fondais. Visuomet esate laukiami apsilankyti ir išsirinkti jums patinkančią knygą. Visą literatūrą galima skaityti Biblijos studijų centro skaitykloje.

Gauti naujienas!